Testo „Ar sutari pats su savimi“ REZULTATAI - Psichologijos namai

Testo „Ar sutari pats su savimi“ REZULTATAI

80-100 balų

Sveikiname! Jūs puikiai sutariate su pačiu savimi. Sugebate džiaugtis tiek savo vidiniu, tiek išoriniu pasauliu. Puikiai žinote, kas Jūs esate ir koks Jūsų gyvenimo tikslas, ir galėtumėte duoti daug meilės bei pilnatvės kito žmogaus gyvenimui.

60-79 balai

Jūsų dvasinis ir emocinis gyvenimas nėra blogas, tačiau galėtų būti kur kas geresnis. Jūs padarėte didelę pažangą kai kuriose srityse, tačiau Jums dar reikia tobulėti, kad galėtumėte gyventi santarvėje su pačiu savimi. Būkite nuolaidesnis ir leiskite sau tiesiog būti tokiam, koks esate. Stenkitės labiau pasitikėti ir mažiau kontroliuoti. Tik nepražiopsokite savo “didžiosios meilės”, tikėdamasis, kad partneris mylės Jus labiau, negu mylite pats save.

40-59 balai

Dėmesio! Jūs gyvenate didelėje emocinėje ir dvasinėje tuštumoje. Tai trukdo Jums bendrauti su kitais žmonėmis ir užmegzti ilgalaikius santykius. Jūs per daug dėmesio skyrėte savo išorei. Dabar atėjo laikas atsigręžti į save patį ir pabandyti susivokti, kas Jūs iš tikrųjų esate ir ko norite iš gyvenimo. Negalima ir toliau tai nuo savęs slapstytis. Jūsų nusivylimų meile priežastis – nemokėjimas būti savimi. Pasistenkite geriau pažinti save: rašykite dienoraštį, daugiau praleiskite laiko gamtoje, užsiimkite meditacija, daugiau skaitykite.

0-39 balai

Atsargiai! Grėsminga situacija. Jūs apėmusi gili dvasinė ir emocinė krizė. Liaukitės pagaliau tikėtis, kad kažkas ateis ir išgelbės Jus. Tik Jus pats galite sau padėti. Pabandykite išsivaduoti iš nevilties, kuri Jus apėmusi, nekaltinkite kitų, nors jie ir suteikė Jums tiek skausmo. Jums reikia laiko susivokti savyje ir išmokti save mylėti, tik tada galėsite galvoti apie harmoningus santykius su kitais žmonėmis.

Psichologijos akademijos inf.

______________________________________________________________________
Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.
Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)