Su Šv. Kalėdomis - Psichologijos namai

Su Šv. Kalėdomis

Šv. Kalėdos – tai pati didžiausia ir gražiausia šeimos šventė, kai visa šeima gali pabūti kartu: kartu ruošiame maistą, kartu puošiame eglutę, dalinamės kalėdaičiais ir linkėjimais. Tai pažadina šilumą mūsų viduje, saugumo jausmą , suteikia pagarbos ir palaikymo.
Šiandien mąstau apie savo šeimą… Kokia ji? Kas tie žmonės, kurie yra mano šeimos nariai? Kaip mes bendraujame? Kokia aš esu savo šeimos narė? Ar visi mes esame atsakingi už šeimos santykius: kaip juos palaikome, kaip padedame vieni kitiems? Kaip mes vertiname vieni kitus, kaip rodome pagarbą?
Ir suprantu, kad labai juos myliu, kad jie man yra svarbiausi žmonės pasaulyje, kad tik jie mane palaiko ir suteikia atramos, kad tik mano šeima yra mano ramybės ir energijos salelė… Šiandien jiems visiems kartu ir kiekvienam atskirai sakau – „MYLIU TAVE“.
Mielieji, ir jums to linkiu… Šiandien pamąstykite apie savo šeimą, apie save šeimoje, apie žmones, kurie jus supa kiekvieną dieną ir apie tuos kurių šalia nėra, ir net apie tuos, kurių jau šalia nebus… Pažvelkite į kiekvieno šeimos nario akis ir ištarkite MYLIU TAVE.
Su Šventomis Kalėdomis!

Dorota

Posted in Straipsniai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)