Raimonda Duff - Psichologijos namai

Raimonda Duff

pn-raimondaMano pamatas ant kurio stoviu ir pagrindinės įtakos – tai šokio-judesio terapijos magistrantūros studijos Anglijoje (Canterbury Christ Church Universiteto ir Dance Voice, Bristol jungtinė programa), ten sutikti mokytojai ir dėstytojai, bei į asmenį orientuotos psichoterapijos fonas, kuris buvo labiausiai akcentuojamas studijų ir praktikos metu.

Teko dirbti su protinę ir fizinę negalią turinčiais žmonėmis, senjorais sergančiaisiais alzheimerio liga, su žmonėmis, slaugančiais savo neįgalius artimuosius, na, ir tais „sveikaisiais“, nors šis žodis neskamba teisingai – nežinia, kuris yra sveikesnis, sėdintis vežimėlyje ar toks kaip Tu ir aš, su iš pažiūros sveiku kūnu… Čia filosofinis klausimas. Tačiau būtent šie žmonės, kurių ne kūnai šoko, bet tik jų akys, veidai, ir buvo mano didžiausi mokytojai.

Anglijoje praleidau septynerius metus, o Lietuvoje mano kelias prasidėjo nuo įvairiausių šokio rūšių bandymų, ypač giliai palietusio šiuolaikinio šokio, menotyros studijų, kurių metu labiausiai buvau pasinėrusi į teatrą, žurnalistikos studijų, kurios mokė komunikacijos subtilybių, darbų laidoje „Sveikas žmogus“  bei dienraštyje „Bernardinai.lt“ ir dar daugybė kitų. Negaliu nepaminėti ir motinystės „studijų“ bei savo didžiausio mokytojo – keturmečio sūnaus. O taip pat ir nuostabiausio draugo šalia – savo vyro. Na, o stiprybės, nuolankumo, meilės ir vilties šaltinis man yra tikėjimas.

Nuolat tobulinuosi dalyvaudama įvairiuose profesiniuose seminaruose, tęsiu reguliarias supervizijas ir, pagal poreikį, asmeninę terapiją.

Esu šokio-judesio terapijos asociacijų Anglijoje (nuo 2008 m.) ir Lietuvoje (nuo 2014 m.) narė.

Posted in Straipsniai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)