Atsiliepimai ir Klausimai - Psichologijos namai

Atsiliepimai ir Klausimai

Pirmąjį karantiną dar atlaikiau, bet antrasis man visiškai išmušė pagrindą iš po kojų. Ačiū, Dorotai, kad ji man padėjo atrasti kryptį, nebebijoti visko aplinkui, o gyventi savo gyvenimą.

Vaida, Vilnius

Dorota man buvo tikras atradimas karantino laikotarpiu. Buvo neįprasta dirbti namuose, apsuptai vaikų ir sutuoktinio. Darbas nuotoliniu būdu taip pat buvo iššūkis. Bet sunkiausia tarp viso šito chaoso išmokti susikurti naują rutiną bei nepamiršti savęs. Džiaugiuosi, kad skyriau laiko išgirsti save ir dėkoju Dorotai už konsultacijas, kurių metu išmoktas pamokas pritaikysiu ir gyvenime po karantino.

Aušra, Vilnius

Dorota man labai padėjo sunkiu gyvenimo metu – nesisekė darbe, išsiskyriau su vyru. Atrodė, kad ne aš valdau gyvenimą, o jis mane. Tačiau po pokalbių su Dorota pradėjau vėl pamažu justi gyvenimo prasmę ir džiaugsmą. Dėka jos šios permainos ne sugniuždė mane, o padėjo susikurti tokį gyvenimą, apie kurį aš tik patyliukais svajodavau.

Miglė, Vilnius

Kai supratau, kad mane kasdien kamuojančios mintys smukdo darbingumą, nebeleidžia kurti pastovių santykių ir didina jautrumą, nusprendžiau kreiptis į Dorotą. Ši psichologė padėjo man į save ne tik pažvelgti iš šono, bet pagaliau priimti save su visais trūkumais. Jaučiu, kad pagaliau nebebijau pažinti savęs ir priimti savo baimių. Ačiū, Dorotai, kad ji mane lydi šiame tobulėjimo kelyje.

Romualda, Vilnius

Ilgą laiką jaučiau, kad viduje kaupiasi emocijos, kurių niekaip negaliu suprasti. Iš pradžių jas vijau eidama sportuoti, po to pradėjau daugiau leisti laiką mieste su draugais, vėliau nebeišeidavau iš darbo laiku dėl esamų ir menamų darbo perviršiaus, kol galų gale pradėjau suprasti, kad daugiau bėgti nuo savęs nebegaliu. Tiksliau – bėgti nuo savęs nebeturėjau jėgų, nes vieną dieną pajutau, kad vos galiu pasikelti iš lovos, nors nebuvo jokių peršalimo simptomų. Tai buvo paskutinis lašas paskatinęs mane susitikti ir kalbėtis su psichologe Dorota.
Ačiū Jums už galimybę labiau save pažinti bei už sugrįžusį norą vėl pažinti ir supantį pasaulį!

Ina, Vilnius

Psichologė Dorota – tikras mano atradimas. Mane nuolat kankindavo įvairios baimės. Pamažu supratau, kad baimės – natūrali gyvenimo dalis ir tiesiog reikia išdrįsti jas peržengti.

Ačiū, Dorotai, kad žingsnis po žingsnio padėjo tai padaryti!

Jūsų konsultacijos man labai padėjo.

Justė G.

Pradėjau jausti, kad galvoje kyla vis daugiau klausimų, į kuriuos negaliu atsakyti pati. Kitas pasakytų – pasidalink su šeima, draugais ir pan. Bet man atrodė, kad niekas manęs nesupras ir nepriims. Apskritai, man ėmė atrodyti, kad žmonės yra savanaudžiai ir išklauso tave paviršutiniškai, o iš tikrųjų yra panirę į savo problemas. Dėl to labai džiaugiuosi atradusi psichologę Dorotą – ji ne tik sugrąžino mano pasitikėjimą žmonėmis ir padėjo nebebijoti viduje kylančių klausimų – juos tereikia priimti, o atsakymai ateina pamažu.
Dorota – Jūs įkvepiat gyventi!
Labai labai labai ačiū!!!

Kotryna V.

Ši psichologė tikrai moka išklausyti. Ilgą laiką jaučiau, kad stoviu vietoje ir niekaip negalėjau atsakyti į klausimą, kodėl. Bet po konsultacijų, kurios man padėjo atgauti pasitikėjimą savimi ir pajusti balansą gyvenime, aš ir vėl noriu siekti bei džiaugtis kiekviena akimirka. Ačiū, Dorota, kad sutikau Jus pačiu laiku.

Martyna

Dorota, ačiū Jums, kad mane išklausėte, išgirdote, patarėte. Jūsų dėka pagaliau pastebėjau gyvenimo suteiktas dovanas ir pagaliau pradėjau mylėti save.

Rūta

Miela Audrone,
ačiū, kad skyrėte laiko mūsų šeimai! Jūsų dėka mano ir dukros ryšys labai sustiprėjo. Anksčiau dukra nenorėdavo man nieko pasakoti, dalintis savo išgyvenimais. Jaučiausi labai blogai ir nežinojau, kaip priartėti prie dukros.
Dabar viena kitą daug geriau suprantam. Mudviem gera būti kartu, kurti kartu, džiaugtis ir liūdėti kartu.
Ačiū dar kartą…

Mama Zita ir dukra Miglutė

Po skyrybų buvau puolusi į visišką neviltį. Tuo metu atrodė, kad tam žmogui atidaviau visą save, o jis niekšas mane paliko. Kiekviena diena slinko lėtai lėtai,  o aš jaučiausi vis blogiau… Kažkas mano viduje paskatino surasti psichologą. Jūs net neįsivaizduojate kaip dabar džiaugiuosi suradusi Dorotą. Ji įsigilino į mano problemą, padėjo susitvarkyti su tomis baisiomis emocijomis, kurios kankino mane labai ilgą laiką…
Jūsų dėka vėl išmokau džiaugtis gyvenimu!
Labai labai jums ačiū!!!

Auksė

zeniaDėkojame už išgrynintą žinių bagažą. Tikrai naudinga ne tik auklėjant vaikus, bet ir tarpusavio santykiuose, darbe.
Mes tikrai mokomės iš vaikų ir kartu su vaikais.

Rekomenduosime visiems savo draugams.

Ženia, Oksana, Valerija ir Robert

erikaŠirdingai dėkojame Dorotai už suteiktą įkvėpimą, rūpestį, požiūrį. Pamatėme savo vaiką ir save kitomis akimis. Dveji metai pamokėlių išmokė mus kantrybės, supratingumo. Ir tas žinojimas yra galinga jėga, kuri padeda mūsų vaikams augti laimingiems.

AČIŪ!

Erika, Tautvydas ir Medutė su Dominyku

Iš pradžių ilgai nenorėjau pripažinti, kad man reikalinga psichologo pagalba, o kai pripažinau, ilgai negalėjau rasti tinkamo. Jau po pirmos Dorotos konsultacijos pajaučiau, kad ji iš tiesų gali man padėti. Kitiems niekada nebuvau visiškai atvira, o Dorotai sugebu papasakoti viską, kas neramina.
Šiuo metu jaučiuosi daug geriau.
Nuoširdžiai rekomenduoju.

Veronika

dorota-mamyciu-klubasŠi karta mano blogas skirtas padėkai MK klubui. Ačiū Jums, kad vėl po nemažos pauzės atsirado jėgų organizuoti mamyčių susibūrimus.

Atsiliepimai apie pirmą seminarą ,,Kaip nešaukti ant vaikų“:

Susitikimo vieta pasirinkta labai gera, kavinė tokia šilta ir jauki. O kur dar 30 proc. nuolaida visam meniu… 🙂 Super! Psichologė tikrai profesionalė – užkabino iki sielos gelmių. Viduje kaupėsi ašaros, nes supranti, kad vaikas tavo auksinis – čia mano problemos, mano poreikiai nepatenkinti. Dirbti su savimi reikia, o ne vaiką kaltinti. Svarbiausia, kad visą tai žinau, bet kai dar karta tai garsiai tau pakartoja ir priverčia susimastyti – kažkaip graudu pasidaro. Po seminaro savijauta buvo tokia, kaip tarsi aš bučiau tvarkingai sudėta knygos lentyna ir kažkas mane paėmė ir iškratė. Tada namie su puodelių arbatos ramiai dėliojau tas knygas atgal, bet kita tvarka. Buvo į nauda! Nerėkiu daugiau! Mūsų problema dėl lėto apsirengimo išsisprendė. O kaip? Psichologės pasakymas, kad vaikai mus girdi tik žaidimo formoje, man buvo nežinotas. Tai mes dabar žaidžiame. Kas greitesnis, arba kol laikrodukas suskambės. Vaikas per 5 min. turi apsirengti, kol laikrodžio žadintuvas suskambės, jeigu spėja, tai laimi žaidimą. Nepatikėsite, mano lėtas Egidijus per 4 min. gali pats apsirengti trusikai, pėdkelnės, marškiniai, kelnės, megztinis, batai, striukė, kepurė 🙂 Va taip 🙂

Ačiū dar karta MK.

http://www.mamyciuklubas.lt/moteru-klubas/atsiliepimai-apie-seminara-kaip-nesaukti-ant-vaiku-42117/

lenuskin atsiliepimas apie seminarą ,,Kaip nešaukti ant vaikų"

Ilgai vienas kitam ir patys sau negalėjome pripažinti, kad mums reikalinga psichologinė pagalba.
Buvome labai nutolę vienas nuo kito, kiekvienas gyveno tik savo gyvenimą.
Švelnumas, intimumas, bučiniai jau seniai mums nebegzistavo…

Prašyti pagalbos pastumėjo prisiminimai apie buvusius jausmus.
Čia susidūrėme dar su viena problema – pasirodo psichologų yra labai labai daug. Kurį pasirinkti?
Atrinkome keleta, kurie užkabino ir parašėme jiems. Dorotos atsakymas buvo pats šilčiausias ir jautėme, kad ji supranta mūsų situaciją.
Neklydome 🙂
Dorota mums padėjo iš naujo sukurti pilnaverčius santykius. Kas įdomiausia ji neaiškino, ką reikia daryti, o tiesiog užduodavo tokius taiklius klausimus, kad patys suprasdavome, ką reikia daryti.

Ačiū Jums, miela Dorota!

Karolis ir Samanta

pn-ats-vilmaDėkoju, kad jūs atėjote į mano gyvenimą. Aš jums esu dėkinga už savo gyvenimo džiaugsmą, kurį sugrąžinote man. Lenkiu galvą prieš jus. Jūs esate nuostabi.
Dar kartą dėkoju iš visos širdies.

Vilma

pn-atsiliepimas-apie-seminaraAčiū už tūriningai praleistą laiką. Jaučiuosi gerai padirbėjusi. Susidėliojo emocijos, mintys, jausmai. Pagerėjo fizinė ir emocinė būsena – net nesitikėjau 🙂 Pradėjau taikyti praktikas santykiuose – ir veikia 🙂
Ačiū Daivai, Dorotai ir visai grupei 🙂 tikiuosi dar susitiksim.

Julijos atsiliepimas FACEBOOK`e.

 

Julija Ragelienė apie seminarą "Ekologiški santykiai"

pn-atsiliepimas-apie-seminaraMielos merginos – Daiva ir Dorota, Dorota ir Daiva,

nuoširdžiai dėkoju už turiningai praleistą ir greitai prabėgusį laiką.
Informacijos, emocijų ir žinių pliūpsnis, kurį davėte – neįkainojamas. Nors mano lūkesčiai buvo gana dideli, manau, gavau daug. Dabar labai priklauso nuo manęs pačio – kiek sugebėsiu pasiimti ir įsisavinti. Išmakaluotas dėlionės, esančios mano viduje, daleles po truputį pradedu dėlioti į vietas – matosi kontūrai ir šioks toks vaizdas. Labai tikiuosi, kad tai, ką gavau, sugebėsiu pritaikyti ir panaudoti savęs ugdymui santykiuose, tobulėjimui ir vidinei ramybei atrasti.

AČIŪ! Nors žodis ir labai trumpas, bet jame tiek daug visko telpa 🙂

Tikiuosi iki pasimatymo!

 

Adomas

pn-atsiliepimas-apie-seminaraLabai didelis ačiū jums abiems, šauniai padirbėjote.
Buvo labai smagu, daug sužinojau apie pačią save,  daug išmokau ir tikiuosi kažkaip sugebėsiu pritaikyti keičiant ir auginant santykius.

Dar kartą ačiū jums abiems, mielosios!!!
Deimantė

Deimantė apie seminarą "Ekologiški santykiai"

Sveiki,
ačiū už naudingą seminarą apie pirmokus. Gavau daug informacijos. Smagu, kad dalis informacijos patvirtino mano intuityvias nuojautas (pavyzdžiui, kad mano sūnui būrelių šiais metais nereikia). Kai kurios žinios sukėlė minčių ir tikriausiai bus naudingos ateityje.
Ačiū,
Laima
P.S. kitą dieną sūnus parodė mokykloje pieštą piešinį, iškart atkreipiau dėmesį į trigubą saulę 🙂 Tokios tikrai niekada nepiešdavo. Paaiškino, kad saulė tiesiog tokia yra iš tikrųjų – ji turi tris sluoksnius ir todėl tiek daug spinduliuoja!

Laima apie seminarą "KĄ DARYTI, KAD VAIKUI SEKTŲSI MOKYKLOJE"

Pamokos pas mus vadinamos šeimyninėmis pamokėlėmis ir tapo tradicija šeštadienio ryte ir labai laukiamas užsiėmimas ir vaikams, ir tėvams.
Vaikai padūkdavo, pasiausdavo, bet viena ausim klausydavo apie save ir po to mums duodavo “pastabų”.
Mums, tėvams, pamokėlės buvo kaip vertėjas iš vaikų kalbos į mums suprantamą.

Šim

Dėkoju gerb. Dorotai už viską:

 • palaikymą
 • dėmesį
 • išmintį
 • patarimus
 • įkvėptą pasitikėjimą
 • rūpestį
 • nuoširdumą
 • už tai, kad esu gera mama
 • ramybę
 • laimę
 • džiaugsmą
 • ašaras
 • liūdesį
 • pyktį
 • šilumą
 • už tai, kad tapau kitokia

Padėka nuo RASOS

Supratimas visa ko galia.
Ačiū, kad duodate mums supratimą ir mokote pažinimo meno.

Anonimas

Dėkoju Psichologijos namų šeimininkams už tai, kad jų lange degė šviesa kai aplink ūžavo žvarbūs vėjai. Kad jų durys buvo praviros, kai vienmarškinė, basom kojom bridau per gyvenimo pusnis. Dėkoju už sruvenančią šilumą, kuri pradžioje padėjo atitokti, paskui suvokti, palengva patikėti, o galiausiai įtikėti, kad viskas mūsų pačių rankose. Kad niekas kitas, o tik mūsų pačių rankos, mintys, norai, jausmai audžia mūsų lemtį.

Eglė

Доброе зимнее утро, Дорота Хочу Вас и Далюса поблагодарить за теплые слова в отношении нашей семьи, потому что, открою вам секрет, зачастую такуая привязанность и любовь наших детей к нам, часто трактуется окружающими, как что-то не совсем нормальное как будто дети должны существовать отдельно от родителей (за исключением нескольких друзей тоже с детками) и всегда должны делать то, что говорят родители. Не знаю, может общество стало таким, но я стараюсь закрывать на это глаза и гнуть свою линию. Зачастую близкие, особенно из моей семьи, подчеркивают только недостатки и ищут какой-то негатив, даже в детях. Увы. Но появление и вас, и других позитивных людей, настраивает нас только на хороший лад. Всех благ вам.

Nastia

Dorota, Jūs mūsų šeimai labai padėjote! Buvome ties skyrybų riba, o dabar jau planuojame šeimos pagausėjimą.
Ačiū!

Įsimylėję R&K

Psichologė Dorota Oleškevič man labai padėjo kovojant su stresu. Mano atsiliepimai tik geriausi. Jei reikia pagalbos, kreipkitės.

Angelė

Kai nusprendžiau kreiptis į psichologą pagalbos, svarbiausias klausimas buvo – konfidencialumas. Juk mūsų visuomenėje laikoma, jei lankaisi pas psichologą, tai mažų mažiausiai tau susisukę varžteliai. Iki šiol nieks nesužinojo, kad lankausi pas psichologę, o aš džiaugiuosi gyvenimu.

Sigita (didžiuojuosi savimi, kad leidau viešai parašyti savo vardą :))

Puiki psichologė! Elgiasi labai profesionaliai ir korektiškai.

Saulius

Žinote, tikriausiai kiekvieno žmogaus gyvenime būna tokių akimirkų, kai nesinori nieko. Viskas aplink erzina, liūdina, apima tas širdį draskantis noras – nebegyventi… Rimtai savižudybės nesvarsčiau, bet normaliai vis tiek negalėjau gyventi. Po ilgų dvejonių, svarstymų ir kovos su gėdos jausmu, pradėjau ieškoti psichologo.
Dorotą atradau iš 3 karto. Ir būtent ji man padėjo vėl džiaugtis gyvenimu. Ji sugebėdavo užduoti tokius klausimus, kad manyje viskas pradėdavo kunkuliuoti ir trokšti pokyčių.
Dėkoju gerbiamai Dorotai už pagalbą ir gyvenimo džiaugsmą.

Karolina

Šokio judesio ir kūno terapijos metu iš naujo pamilau savo kūną. Nors… Nesu tikra, ar prieš tai aš jį mylėjau. Kiekvieną savo kūno dalelytę dabar jaučiu ypatingai.
Nuoširdžiai dėkoju Dorotai už šiuos atradimus!

Auksė

Labai dėkojame už buvimą kartu, už pagalbą mokant bendrauti su vaiku ir su vienas kitu!
Jūsų pagalba mes tvirtėjome kaip šeima, išmokome girdėti vienas kitą.
Ačiū, kad Jūs esate ir tikime, kad dar susitiksime!

Adomo tėveliai

 

Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)