Ar jūs pasitikite savimi? Testo rezultatai - Psichologijos namai

Ar jūs pasitikite savimi? Testo rezultatai

Daugiausia A atsakymų
Esate lengvai pažeidžiamas (-a), nes manote, kad kiti kur kas pranašesni už jus tiek savo išvaizda, tiek gebėjimais, žiniomis, ryšiais. Tik ar tikrai? Surašykite ant lapo tai, ką mokate daryti geriausiai, kuri jūsų kūno vieta jums pati gražiausia, kokia būsena jums mieliausia, koks įvykis pats svarbiausias. Dabar surašykite jus supančių žmonių vardus – artimuosius, kolegas, kaimynus. Prie kiekvieno jų parašykite, kuo esate pranašesnis ir kur norėtumėte pasitempti. Tebūna tai jūsų planas, padėsiantis labiau pamilti save.

Daugiausia B atsakymų
Pasitikėjimo savimi jums netrūksta, tačiau geresnės nuomonės apie save siekiate pašiepdamas greta esančius, o kai kas nors įskaudina jus, atsilyginate tuo pačiu arba ilgai jaučiate nuoskaudą. Pasistenkite į gyvenimą žvelgti atlaidžiau ir linksmiau. Naudą netruksite pajusti.

Daugiausia C atsakymų
Jūs puikiai pažįstate save, pasitikite savo jėgomis. Už savo būtį esate dėkingas likimui, tėvams, artimiesiems ir nepamirštate už tai vis padėkoti. Svarbiausia, mokate rasti išeitį iš sudėtingų situacijų – tiek susijusių tik su jumis, tiek su artimais žmonėmis. Kritiką, netgi užgaulią, priimate linksmai, stengiatės įžvelgti joje bent šį tą gero.

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

 

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)