Tėvystės įgūdžių kursas - Psichologijos namai

Tėvystės įgūdžių kursas

Tėvystė – tai kelias, kupinas nuotykių, smagumo ir sunkumų, su kuriais kartais neaišku, kaip susitvarkyti. Tėvystės įgūdžių kursas – tai penki susitikimai, skirti tėvams, kuriems rūpi tėvystė, rūpi, kaip užauginti sveiką, laimingą žmogų, tačiau kartais sunku sutarti su vaiku, kyla nerimas dėl vaiko savijautos, abejonių, kaip tinkamiausia pasielgti. Užsiėmimo metu bus įgyjama teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kaip kalbėti su vaiku, kad jis klausytų, ir kaip klausyti, kad vaikas kalbėtų. Bus lengviau suprasti ir atpažinti savo ir vaiko jausmus, kas už jų slypi ir kaip prisijaukinti net gąsdinantį pyktį, kaip kurti auginantį santykį su vaiku. Užsiėmimai skirti tėvams, auginantiems 6-12 metų vaikus.

tevystes-igudziu-kursas
Temos:
1. Aktyvus klausimas, kaip ne tik išgirsti, bet ir išklausyti, atsiliepti į vaiko jausmus, mokyti juos valdyti.
2. Kas yra sveikas vaikas, kokius lūkesčius keliame vaikui ir kaip tai formuoja vaiko elgesį? Ko tėvai tikisi iš vaikų ir ko vaikai – iš tėvų?
3. Ką daryti, kai vaikas neklauso? Kaip būtų lygiaverčiame santykyje, susitarti su vaiku ir kartu išlaikyti ribas.
4. Netinkami elgesio tikslai. Kas slypi už erzinančio, taisyklių nepaisančio ar provokuojančio elgesio? Kaip tokį vaiką nukreipti elgtis pozityviai.
5. Kaip tinkamai padrąsinti ir pagirti vaiką, kaip stiprinti vaiko savastį, padėti augti laimingam ir atsakingam vaikui.

Mokymus veda Milda Matulevičiūtė, klinikinė psichologė, besimokanti psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos, „Jaunimo linijos“ savanorė ir savanorių mokytoja. „Į mokymus norėčiau pakviesti žinomos vaikų psichoterapeutės žodžiais: „Pravėrę langą į vaiko pasaulį, neabejotinai rastime lobį – jis slypi taip giliai, kad ne visada drįstame jo ieškoti. Tas lobis – vaiko kūrybinė dvasia, kurianti santykius, pasaulį ir jų sandūroje – unikalią vaiko savastį. Kartais slegiančios vaiką mintys ir jausmai užspaudžiami, tariama iišmetami, nuvertinami ir tampa trukdžiu jų gyvenime“. Praverkime langą į vaiko pasaulį drauge!”

Kalba: lietuvių
Tvarkaraštis: trečiadieniais nuo 19:00
Vieno užsiėmimo trukmė: 1:50-2:00 val.
Kaina: 1 užsiėmimas/ iki 2 val./ 12 eurų
Pirmo užsiėmimo data: spalio 26d., 19:00 val.
Adresas: Mindaugo g. 21, Vilnius
Papildoma informacija: grupėje nedaugiau kaip 15 žmonių, būtina išankstinė registracija
Daugiau informacijos: +370 60602535

Posted in PSICHOLOGIJA GYVENIMUI, Seminarai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)