Testo „Sužinoki, ar esi charizmatiška moteris“ REZULTATAI - Psichologijos namai

Testo „Sužinoki, ar esi charizmatiška moteris“ REZULTATAI

235 ir daugiau taškų: žavi, bet tuštoka

Dėmesys ir smalsūs žvilgsniai jus lydi ir pažįstamoje aplinkoje, ir atsidūrus tarp naujų žmonių. Tiesa, vyrų žvilgsniai dažniausiai būna kupini susižavėjimo, o moterų – atmiešti pavydu. Jūsų patrauklumas niekam nekelia abejonių. Pati puikiai žinote, kuo apdovanojo motulė gamta, ir tuo  naudojatės.

Kai kuriems jus mažiau pažįstantiems žmonėms galite pasirodyti pasipūtusi. Pripratus prie visuotinio dėmesio, ilgainiui jo ima trūkti, todėl sunkiai pakenčiate atsiradusias konkurentes. Tai gali apkartinti kitų žmonių gyvenimą, nes jie nemėgsta egzistuoti kieno nors šešėlyje.

Patarimas. Esate apdovanota ypatingesnėmis galiomis nei grožis ir atviras seksualumas, todėl ir stenkitės būtent tai pabrėžti. Išorinis blizgesys niekada neprilygs iš vidaus spinduliuojančiai energijai. Neignoruokite aplinkinių žmonių jausmų. Tik tada galėsite tapti moterimi, kuria visi žavisi be išlygų.

135–230 taškų: patraukli asmenybė

Aplinkinius prie jūsų traukia žodžiais nenusakoma jėga. Pasitikite savimi, bet kartu mokate su kiekvienu žmogumi rasti bendrą kalbą, todėl jūsų žavesiui niekas negali atsispirti. Vyrai prie kojų krinta ne vien dėl patrauklumo – vilioja kone magiška jūsų aura. Bendraudama gebate išlikti nepasiekiama. Kita vertus, esate atvira, nors niekada neatsiveriate iki pačių sielos gelmių. Toks prieštaringumas palaiko aplinkinių nuolat jums rodomą dėmesį ir neleidžia išnykti intrigai.

Patarimas. Būkite tokia ir toliau – ištikima sau, nepamirškite troškimų. Žinokite, ko norite, ir siekite kompromisų, kai jaučiate, kad to tikrai reikia. Priešingu atveju iš žavios būtybės virsite eiline pavargusia moteriške.

100–160 taškų: natūralumo karalienė

Mėgstate padėti aplinkiniams ir teikti žmonėms džiaugsmą. Jūsų puiki nuotaika, natūralus širdingumas sugeba pažadinti net didžiausius pesimistus, nuo gyvenimo pavargusius nelaimėlius ir užgydyti jų sielos žaizdas. Aplink jus sklando draugiška aura, kuri teikia džiaugsmo, bet trukdo vyrams įsivaizduoti, kad galite būti ir švelni, jausminga bei puiki meilužė.

Patarimas. Stenkitės pabrėžti savo moteriškumą: nors kartais būkite ne viską sugebanti gelbėtoja, o moteris, kuria irgi reikia pasirūpinti. Taip nušausite du zuikius – suteiksite progą vyrams pasijusti reikalingiems ir neleisite moterims piktnaudžiauti jūsų gerumu.

Iki 95 taškų: pilka pelė

Viena niekada nesiryžtumėte užsukti į barą. Šokiai jums taip pat gana svetimi – ko gero, vargiai drįstumėte šokių aikštelėje išlieti susikaupusias emocijas. Darbe vilkite tik klasikinio stiliaus drabužius, nors to iš jūsų nereikalaujama. Nemėgstate ryškių papuošalų, į akis krintančių aksesuarų. Niekas jūsų taip negąsdina kaip mintis, kad tapsite visuotinio dėmesio objektu. Nenorite būti moterimi, į kurią krypsta aplinkinių žvilgsniai, nes jums tai būtų kančia. Aplinkinius veikiate labiau nei jums atrodo. Daugelį vyrų žavi jūsų santūrumas, žadinantis medžiotojo instinktą jus užkariauti, norą fantazuoti apie tai, kokia galėtumėte būti. Jie puikiai žino patarlę: tyli kiaulė gilią šaknį knisa.

Patarimas. Privalote patikėti savimi! Nesijauskite blogai, kai vyrai jumis domisi. Leiskite sau nors kartais paflirtuoti – patirsite daug gražių, iki šiol nepatirtų emocijų.

_________________________________________________________

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.
Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)