Testo "Rosenbergo savigarbos skalė" REZULTATAI - Psichologijos namai

Testo “Rosenbergo savigarbos skalė” REZULTATAI

Rezultatai:
1) 1, 3, 4, 6, 7 klausimai:
VS – 4
S – 3
N – 2
VN – 1

2) 2, 5, 8, 9, 10 klausimai
VS – 1
S – 2
N – 3
VN – 4

Jei surinkote nuo 10 iki 18 balų, tai nurodo, kad jums trūksta savigarbos (pasitikėjimo savimi). Jūs linkę visame kame kaltinti save, matote tik savo trūkumus ir dėmesį akcentuojate į silpniausias savo vietas. Nuolat save menkinate, todėl niekaip nepavyksta išsikelti tikslų ir pasiekti džiugių rezultatų. Kiekvienoje gyvenimo situacijoje stengiatės įžvelgti savo menkavertiškumo patvirtinimą.

Jei surinkote nuo 18 iki 22 balų, jūs balansuojate tarp savigarbos ir savęs žeminimo. Sėkmingos situacijos pakelia jūsų savigarbos ir pasitikėjimo savimi jausmą, tuo tarpu nesėkmės visiškai palaužia pasitikėjimą savimi. Jūsų nuomonė apie patį save nuolat kinta.

Jei surinkote nuo 23 iki 34 balų, savigarba jumyse dominuoja, ir jūs galite tinkamai įvertinti savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Galite susitaikyti su tuo, jog būnate neteisus, bet kartais esate linkę į pernelyg užsitęsusią savigraužą, jei jums atrodo, kad laiku kažko nepastebėjote ar nepadarėte. Ši savybė neleidžia jums susitaikyti su tuo, ko pakeisti nebeįmanoma ir trukdo pamatyti galimybes kitur.

Jei surinkote nuo 35 iki 40 balų, jūs gerbiate save kaip žmogų, asmenybę, profesionalą ir darote viską, kas įmanoma, kad ir toliau gerbtumėte save. Jūs nuolat tobulėjate tiek vidumi, tiek išore – augate profesinėje srityje bei santykiuose, puoselėjate savo dvasingumą ir intelektualumą, mokotės iš klaidų bei sudėtingų situacijų.

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)