TESTO REZULTATAI "Sužinokite, ar esate priklausomi nuo interneto" - Psichologijos namai

TESTO REZULTATAI “Sužinokite, ar esate priklausomi nuo interneto”

Daugiausia A atsakymų
Turbūt daugelis mano, kad esate senamadiški. Visą informaciją sužinote skaitydami laikraštį, žiūrėdami televizorių ar klausydami radijo. Apsipirkti internetinėse parduotuvėse jums atrodo keista – juk ten pasimatuoti drabužių ar pauostyti perkamų daržovių neįmanoma. Socialiniai tinklai jūsų taip pat nė kiek nedomina. Vis dėlto laikai keičiasi. Jei nenorite būti laikomi nykstančiu dinozauru, bent retkarčiais atidarykite naršyklę ir pasidomėkite naujovėmis.

Daugiausia B atsakymų
Internetas – neatsiejama jūsų gyvenimo dalis. Naudojatės juo ir profesiniais, ir asmeniniais tikslais. Tačiau neperdozuojate. Tikrai nesate nuo jo priklausomi ir žinote, kada laikas išjungti telefoną ar kompiuterį ir pasidžiaugti artimų žmonių draugija ar gera knyga.

Daugiausia C atsakymų
Nėra jokių abejonių, kad esate priklausomi nuo interneto. Išmaniojo telefono nepaleidžiate iš rankų nė akimirkai. Turbūt net užmiegate naršydami po interneto platybes. Apsidairykite aplinkui – kodėl žmonių, su kuriais galėtumėte nuoširdžiai pakalbėti susitikę akis į akį, tiek nedaug? Internetas ir išmaniosios technologijos nepakeis žmogiško ryšio. Tad verčiau išeikite valandėlei pasivaikščioti. Pakvieskite bičiulį ar bičiulę puodelio kavos. Patikėkite – pasaulis nesugrius, kol tai darysite.

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)