TESTO, kuriame sužinosi, kokiam moterų tipui priklausai, kai įsimyli REZULTATAI - Psichologijos namai

TESTO, kuriame sužinosi, kokiam moterų tipui priklausai, kai įsimyli REZULTATAI

Jei atsakydama į daugumą klausimų pasirinkai atsakymą A, tuomet priklausai menininkių tipui. Intymioje srityje šis tipas yra linkęs į įvairovę ir fantaziją. Tačiau žymiai svarbiau, kad šalia būtų žmogus, su kuriuo būtų galima pasidalinti mintimis, pasikalbėti iš širdies ir būti suprastai.

Audringi išgyvenimai ir aistros asmeniniame gyvenime – taip pat ne itin būdingos meniškos natūros žmonėms. Savo gyvenime jiems įdomiau įgyvendinti tam tikrą pačių sugalvotą scenarijų – gražų, tačiau aiškų ir logišką.

Tos, kurios priklauso emocionaliam tipui, renkasi atsakymus C. Jų įsitikinimu, nepamirštamas seksas gali atsirasti tik stiprios emocinės simpatijos vienas kitam pagrindu. Fizinio potraukio joms neužtenka. Tačiau jei meilės prieraišumas sutampa dar ir su sėkmingais intymiais santykiais, tai jų jausmai partneriui gali peraugti į tikrą maniją.

Aistringojo tipo žmonės atsakymuose yra linkę rinktis variantą D. Jiems gyvenime reikalingas aiškumas. Tokiems žmonėms tvirtų ilgalaikių santykių pagrindas – tai ne idėjų bendrumas ir ne romantiški poelgiai arba emocijų proveržiai, o tik geras kokybiškas seksas. Suradę sau tinkamą partnerį, šio tipo atstovai jau nebesieks įvairovės ir naujovių iš pašalės. Kam, jei namuose jų laukia toks seksualus tipas?

________________________________________________________

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.
Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)