TESTO, kokią psichologinę traumą patyrėte vaikystėje ir kaip ją įveikti, REZULTATAI - Psichologijos namai

TESTO, kokią psichologinę traumą patyrėte vaikystėje ir kaip ją įveikti, REZULTATAI

1.

Jauname amžiuje atsirado nepatogumų, kurie privertė jus jaustis silpnais ir bejėgiais. Esant tokiai situacijai, jūs ieškojote palaikymo iš stipresnių ir vyresnių žmonių, bet jos negavote. Apgaulingi lūkesčiai ir skausmas visą gyvenimą išlieka jūsų pasąmonėje.

Laikas nustoti būti priklausomu nuo kitų žmonių nuomonės, nelaukite jų patvirtinimo. Turite išmokti tapti nepriklausomu žmogumi, o ne laukti palaikymo iš kitų. Juk jūs jau nebe mažas ir silpnas vaikas, o stiprus ir atsakingas žmogus. Įrodykite tai visiems, o pirmiausia – sau.

2. 

Šis paveikslėlis parodo, kad turite sunkius santykius su tėvais. Būdamas vaikas (ir galbūt net dabar) galvojote, kad mama jus myli mažiau nei brolius ir seseris. Net jei buvote vienintelis vaikas šeimoje, jums akivaizdžiai trūko tėvų dėmesio. Todėl jumyse glūdi tokios problemos kaip nepasitenkinimas savimi ir netikėjimas savo jėgomis. Kasinėjimasis savyje, vidinių priešų ieškojimas – toks yra jūsų likimas. Ar jums to reikia? Patikėkite: tik jūs pats esate savo laimės kalvis. Jei sugebėsite peržengti savo neužtikrintumą, tapsite stipria asmenybe.

3.

Turite daug draugų ir bičiulių, esate dėmesio centre, mėgstate būti vakarėlių „siela“. Tačiau kai kiti išsiskirsto, liekate vienas su savo mintimis ir abejonėmis. Greičiausiai vaikystėje praradote mylimąjį, kuriam visas savo paslaptis drąsiai patikėdavote. Dėl to jaučiatės vienišas ir daugybė draugų tėra bandymas kompensuoti vaiko netekties skausmą.

Jūs turite suprasti, kad neįmanoma pakeisti gyvenimo ciklo: žmonės palieka, juda, miršta. Negalite susikoncentruoti tik į savo nuoskaudas. Jei patikėsite žmonėmis, galėsite susirasti naują artimą draugą – gyvenimas nušvis naujomis spalvomis, mintys apie vienatvę paliks jus ir tapsite savarankišku žmogumi.

4.

Iš pirmo žvilgsnio esate atviras ir nuoširdus žmogus. Klausote kitų žmonių pasakojimų apie šeimos problemas, visada rasite jiems paguodos žodžių. Tačiau niekada niekam neatveriate savo širdies. Jūs verksite į pagalvę, bet su niekuo nebendrausite. Jūs tiesiog negalite kalbėti apie save. Greičiausiai vaikystėje jus žiauriai apgavo draugai ar tėvai. Nuo to laiko niekuo nepasitikite. Jums labai sunku, nes reikia rasti jėgų patikėti – gerų ir padorių žmonių pasaulyje yra daug daugiau nei blogų žmonių. Jei rasite bendraminčių, kuriais gebate pasitikėti, tada jūsų jėgos taps neribotos ir galėsite nuversti kalnais!

Tikimės, kad testas padėjo suprasti, kokią traumą patyrėte vaikystėje.

Šaltinis: https://www.zinoti.lt/testai/testas-kokia-psichologine-trauma-patyrete-vaikysteje-ir-kaip-ja-iveikti/

_________________________________________________________

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.
Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)