Testo „Ką apie jus atskleidžia pasirinktas paveikslėlis“ REZULTATAI - Psichologijos namai

Testo „Ką apie jus atskleidžia pasirinktas paveikslėlis“ REZULTATAI

1 paveikslėlis. Jūs pasirinkote laisvę. Tai reiškia, kad jums pirmiausia svarbi nepriklausomybė ir asmeninės erdvės laisvė. Patys kuriate savo gyvenimą. Prieš priimdami sprendimus ar imdamiesi kokių nors veiksmų, jūs peržiūrite įvairiausius problemų sprendimų variantus. Esate užsispyrę ir su visa jėga imatės išsikeltų tikslų. Mokate protingai išnaudoti savo laiką ir džiaugtis gyvenimu.

2 paveikslėlis. Šios durys jus nuveda į savo vidinį pasaulį, kuriame nėra vietos kitiems žmonėms. Jums itin komfortiška ir patogu būti tiesiog kartu su savimi. Gal todėl keliauti, lankytis įvairiose vietose, renginiuose jums patinka vieniems. Jums nereikia auklės ar kad kažkas būtų šalia, su kažkuo persimesti vienu kitu žodeliu. Žinoma, jūs mylite savo artimuosius ir draugus, tačiau kaip vandens gurkšnio ištroškusiam, taip ir jums reikia kažkokio laiko, skirto tik sau, ir kad niekas nesiveržtų į jūsų asmeninę erdvę.

3 paveikslėlis. Jūs neįsivaizduojate savo gyvenimo be azarto, grožio ir nuotykių. Negalite pakęsti nuobodulio, todėl jūsų laukia spalvingas pasaulis, pilnas pozityvių dalykų. Esate amžinas mokinys, besilaikantis principo, – „kol gyveni, tol mokykis“. Smalsumas yra kone įgimtas jūsų bruožas, todėl negalite gyventi be naujovių – jums reikia žinoti, jausti aistrą, patirti.

4 paveikslėlis. Kadangi pirmenybę teikėte šiam paveikslėliui, gali būti, kad jūsų laukia gausybė amą gniaužiančių renginių, įvykių ir nuotykių. Visada galvojate apie ateitį ir norite išmėginti ką nors naujo. Tikėtina, kad esate itin impulsyvus ir neretai pamirštate pagalvoti apie bet kokias savo elgesio pasekmes. Laužote taisykles, tačiau aplinkiniai tai vertina kaip charizmatiškos asmenybės, linkusios į aštrius pojūčius, bruožą. Taip pat skaitykite: Išdavikiški bruožai, atskleidžiantys jūsų asmenybės tipą

5 paveikslėlis. Jums svarbi taika, ramybė ir grožis. Gal todėl jūsų namų durys atvertos visiems, trokštantiems užeiti. Esate susitelkę ne į tikslą, tačiau į kelią, kaip pasiekti tai, ko trokštate. Visgi, pirmenybę teikiate plaukimui pasroviui, kadanti taip tikitės išsaugoti stabilumą. Jus galima pagirti – turite meistriškumo užglaistyti bet kokį konfliktą, išvengti pykčių ir surasti kompromisą.

6 paveikslėlis. Rūpinatės taika ir ramybe. Vienatvė, ramybė ir apdairumas – štai kas jus lydi gyvenimo keliu. Taip pat laikotės principo – „senas draugas geriau nei du nauji“. Esate tiesos ieškotojas, nuolatos ieškote gyvenimo prasmės. Taip pat aplinkiniai neapsiriks jus pavadinę mąstytoju, filosofu, kuris visada atviras naujoms žinioms.

______________________________________________________________________

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)