Testo AR TVIRTAI STOVITE ANT KOJŲ rezultatai - Psichologijos namai

Testo AR TVIRTAI STOVITE ANT KOJŲ rezultatai

Pirmiausia atkreipkite dėmesį, kokiu eiliškumo piešėte vabzdžius.

Jei pirmąjį nupiešėte VORĄ, tai jūs esate veiklus ir ryžtingas žmogus. Jums sunku įsivaizduoti situaciją, iš kurios nerastumėte išeities. Jūs puikiai valdote savo emocijas ir klausotės proto balso.

Jeigu pirmoji buvo nupiešta MUSĖ, KURI ĮSIPAINIOJUSI VORATINKLYJE, tikėtina, kad esate pasyvus, neiniciatyvus ir negebantis veikti savarankiškai žmogus. Bet galbūt jūs būtent šiuo gyvenimu momentu esate sudėtingoje situacijoje ir jūsų nemaloni savijauta atsispindėjo paveikslėlyje.

Jeigu pirmąją nupiešėte MUSĘ, NESANČIĄ VORATINKLYJE, tai byloja apie tai, kad jums patinka būti stebėtoju. Jūs puikiai „perkandate“ kitus žmones, todėl su didžiausiu interesu stebite ir analizuojate juos. Jūs nesate linkę rizikuoti ir pulti į nežinią. Vietoj to mieliau išlaukiate tinkamo momento ir įgyvendinate tai, kas buvo suplanuota. Tokiu būdu užtikrinate sau, kad gausite reikiamą rezultatą ir išvengsite nemalonių siurprizų.


O dabar pasižiūrėkite, kaip voras ir musės išsidėstė jūsų nupieštame paveikslėlyje.

Jeigu visi VABZDŽIAI YRA VIENODU ATSTUMU vienas nuo kito, tai byloja apie tai, jog jūs adekvačiai priimate gyvenimą ir suvokiate, kad visko gali atsitikti. Esate patyrę ir šilto, ir šalto, bet kaskart oriai priimdavote įvairius išbandymus.

Tie, kas nupiešia VORĄ IR MUSĘ ŠALIA vienas kito, įprastai gyvenimą mato kaip nuolatinę kovą. Pagalvokite, kieno vaidmuo jums artimesnis – voro ar musės?  Jeigu musės, tai jūs nepakankamai tvirtai stovite ant kojų, jūs gali lengvai palaužti bet kokia nesėkmė ar nemaloni situacija (ypatingai, jei šalia voro nupiešta MUSĖ-AUKA).
Jei visgi galvojate, kad esate VORAS, tai reiškia, kad esate labai stipri asmenybė ir puikiai atlaikote visus likimo smūgius. Be to jūs visuomet laukiate naujojo išbandymo, nes netikite, kad kažkas jūsų pasigailės. Manote, kad gyvenime dėl visko reikia kovoti ir lengvai nieko negausite.

Jeigu ŠALIA nupiešėte DVI MUSES, tai reiškia, kad jūs žūtbūt norite išsikapstyti iš gyvenimo voratinklio. Jūsų negalima pavadinti tvirtai stovinčiu ant kojų, bet jūs ir nepalūžtate esant nemalonioms situacijoms.

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)