Testo „Ar šiuo metu esate savimi patenkinti“ REZULTATAI - Psichologijos namai

Testo „Ar šiuo metu esate savimi patenkinti“ REZULTATAI

Daugiausia A. Labiau savimi pasitikėkite. Pasitreniruokite: surašykite ant lapo tai, ką iš visų dalykų mokate daryti geriausiai, kuri kūno vieta jums labiausiai patinka, kokia būsena, charakterio savybė, asmenybės bruožai mieliausi. Dabar surašykite jus supančių žmonių vardus – artimųjų, kolegų, draugų, pažįstamų. Prie kiekvieno jų parašykite, kuo esate pranašesnė ir kur norėtumėte pasitempti. Tai bus tarsi planas, kurio laikydamasi galėsite labiau pamilti save.

Daugiausia B. Jums netrūksta pasitikėjimo savimi. Vis dėlto, norėdama sudaryti apie save geresnę nuomonę, esate linkusi pašiepti greta esančius žmones, o įskaudinta siekiate atsilyginti tuo pačiu arba ilgai nešiojate nuoskaudą širdyje. Pasistenkite į gyvenimą žvelgti atlaidžiau ir linksmiau.

Daugiausia C. Puikiai pažįstate save, pasikliaujate savo jėgomis. Bet svarbiausia – mokate rasti išeitį iš sudėtingų situacijų. Net užgaulią kritiką priimate linksmai, stengiatės įžvelgti joje šį tą gero. Manote, kad norėdamas įžeisti kitas žmogus tik pademonstruoja savo silpnumą, o ne parodo jūsų trūkumus. Pasistenkite šiuo požiūriu užkrėsti ir kitus. Padarysite gerą darbą!

______________________________________________________________________
Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.
Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)