Testo „Ar meilė Tave valdo“ REZULTATAI - Psichologijos namai

Testo „Ar meilė Tave valdo“ REZULTATAI

Jei surinkai…

…daugiausia a

Sugebi derinti savo protą ir emocijas, pajusti besikeičiančias nuotaikas ir teisingai jas interpretuoti. Tu esi įžvalgi, sugebi įsijausti į kito žmogaus pasaulį, intuityviai suprasti partnerio jausmus. Tai suteikia darnos jūsų santykiams – teisėtai gali tuo didžiuotis.

…daugiausia b

Jūsų santykiai klostosi tinkama linkme, tačiau tačiau kartais tave užplūsta jausmai, kurie išmuša iš vėžių. Pasistenk susigaudyti, ar dėl to kalti dabar kylantys nesklandumai, ar tai ankstesnių nedarnių santykių pasekmė. Prieš griebdamasi karštakošiškų ir neapgalvotų poelgių ir vėliau dėl to gailėdamasi, verčiau skirk laiko tam, kad pamąstytum, ko išties verti tavo jausmai ir ką jie bando tau pasakyti…

Labiau pasikliauk intuicija gilindamasi į save ir pamažu pažinsi savo nuotaikas ir jas sukeliančias priežastis. Juk pati žinai, kad kai kurie tikrai protingi žmonės, kurių intelekto koeficientas labai aukštas, patiria vien nelaimingos meilės išgyvenimus – nes savo gyvenimą jie dėlioja mintyse, neklausydami širdies balso.

…daugiausia c

Esi arba iš meilės akla arba iš meilės kvaila. Tavo emocijos visiškai tave valdo, o proto balsas, įvarytas į kampą, neturi teisės prasižioti. Tai visai nereiškia, kad tau stinga išminties – kitose srityse greičiausiai jos pakanka. Bet ne meilės srityje. O tai trukdo užmegzti darnius santykius, puoselėti ir auginti abipusės meilės jausmą.

Esi linkusi viską dramatizuoti ir pulti į kraštutinumus, tau atrodo, kad tu myli labiau nei esi mylima. Greičiausiai dėl to kaltas savigarbos trūkumas, jis verčia tave saugoti esamus santykius, net jei jie slegia ir nėra patys tinkamiausi.

Pasistenk atsipalaiduoti. Jei be atodairos sieki žmogaus, kuris tavimi nesidomi arba atrodo neprieinamas, paklausk savęs, ar tau to reikia. O gal tik savigarbos stygius tave verčia nesąmoningai saugoti tokius santykius.

_________________________________________________________

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.
Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)