Testo apie sėkmę atsakymų interpretacija - Psichologijos namai

Testo apie sėkmę atsakymų interpretacija

A – Esate emocijomis pasikliaunantis žmogus. Mėgstate sąžiningumą ir spinduliuojate energiją. Jūs pažįstate savo emocijas ir dažniausiai dalinatės jomis su jums artimais žmonėmis. Jūs empatiški kitiems, todėl kiti mėgsta būti šalia jūsų. Jūsų draugai jums patiki savo paslaptis, nes jūs mokate puikiai palaikyti. Esate labai geras lyderis. Žmonės jus dievina.
Neša sėkmę: raudonos rožės, pavasaris ir jūsų telefonas.

B – Esate labai pastabus ir realistas. Nesate linkę spekuliuoti. Tvarkotės su problemomis ir neleidžiate joms išaugti. Jums nepatinka turėti problemišką partnerį. Žmonėse ir gyvenime vertinate paprastumą. Ramus, taikus gyvenimas jus padaro laimingą. Stresas yra jūsų silpnoji vieta. Jūs į viską žiūrite realistiškai, dėl to žmonės kreipiasi į jus patarimo. Jūs galėtumėte būti geras rašytojas ar poetas.
Neša sėkmę: grožio salonai, plaukimas ir ruduo.

C – Nemėgstate ką nors palikti tik pusiau padarytą. Kad ir ką pradėtumėte, visada užbaigiate. Patogiai jaučiatės su paprastais dalykais. Kai kas galvoja, kad esate pasislėpęs genijus. Jūs žinote, kaip išspręsti problemas ir išmintingai padėti jas išspręsti kitiems. Galėtumėte tapti puikiu politiku ar dirbti didelės atsakomybės reikalaujantį darbą. Jūs žinote, kaip paguosti tuos, kam dabar sunku. Jums lengva save įsivaizduoti kito asmens kailyje.
Neša sėkmę: futbolas, vasara ir galvosūkiai.

D – Jums kyla minčių, apie kurias kiti niekada nepagalvoja. Turite unikalų stilių ir mėgstate iššūkius. Jums galėtų labai pasisekti meno ir kūrybos sferoje. Galėtumėte tapti puikiu muzikantu. Jūs niekada, dėl jokios priežasties neišduosite savęs. Nekenčiate bandos jausmo.
Neša sėkmę: plunksnos, žiema ir raudona spalva.


Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)