TESTO apie santykius REZULTATAI - Psichologijos namai

TESTO apie santykius REZULTATAI

Kas pirmiausiai patraukė Jūsų dėmesį?

  • Žmogus su tamsiu apsiaustu ir gobtuvu. Jūsų charakteris gadina jūsų santykius. Kartais jums sunku rasti kompromisą. Norite, kad viskas visada būtų pagal jus. Ir tai nėra blogai. Tačiau priemonės, kuriomis pasiekiate norimą rezultatą, ne visada yra pateisinamos. Jūsų partneris visada klauso jūsų, už tai tikrai esate dėkingi. Tačiau kartais jūsų partneriui sunku išreikšti savo jausmus.
  • Mona Liza. Jūs linkę savo partnerį laikyti geresniu, nei jis iš tikrųjų yra. Kartais manote, kad tiksliai žinote apie jo norus, tačiau tai ne visada yra tiesa. Nėra nieko blogo matyti kitame asmenyje tik geriausius bruožus, nes tokiu būdu jūsų partneris iš tikrųjų tampa geresnis. Tačiau kartais geriau paklausti savo partnerio, ką jis iš tikrųjų galvoja ir, ko nori.
  • Žmogus sėdintis ant švarko. Visų pirma, santykiuose jus susilpnina tai, kas jums nepatinka, o kartais bijote konfliktų. Jūs nenorite nerimauti dėl smulkmenų, vengiate kalbėti apie tai, kas jums nepatinka. Tačiau pamiršote, kad galite prieštarauti įvairiais būdais. Kreipimasis ir šaukimas vargu ar bus naudingas santykiams, bet pokalbis visada yra veiksmingas.
  • Barzdoto vyro veidas. Jūs negerbiate savęs. Dėl žemos savigarbos, net neleidžiate sau svajoti apie tai, ko jums tikrai reikia. Bet svajonė yra prieš jūsų rankas. Jums tereikia ištiesti rankas ir paimti savo svajonę.
  • Vieniša figūra ant uolos. Jūs pavargote nuo partnerio ir kitų žmonių keliamų reikalavimų. Esmė ta, kad jums keliami dideli reikalavimai. Ir faktas yra tas, kad šie reikalavimai prieštarauja vienas kitam. Klausykitės savęs ir darykite tik tai, ką norite.

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)