TESTAS, pasirinkite siluetą ir sužinokite daug naujo apie save, REZULTATAI - Psichologijos namai

TESTAS, pasirinkite siluetą ir sužinokite daug naujo apie save, REZULTATAI

1 siluetas

Jeigu pasirinkote pirmąjį siluetą, jūs priklausote prie tų 30 proc. žmonių, kurie dievina laisvę. Jums neegzistuoja jokie rėmai ir apribojimai. Gyvenate mėgaudamiesi kiekviena akimirka. Nemėgstate rimtų santykių, jums patinka trumpalaikiai nuotykiai. Iš prigimties esate optimistai ir nenorite, kad šalia būtų niurzgiantys ir pesimistiškai nusiteikę žmonės. Stengiatės tuščiai nešvaistyti savo laiko ir bandote pasiekti išsikeltus tikslus. Jūs traukiate žmones, nes iš prigimties esate lyderis.

2 siluetas

Paprastai 15 proc. žmonių, kurie atlieka šį testą, pasirenka šią figūrą. Jūs – unikali asmenybė. Draugų turite ne tiek ir daug, bet jie – tikri. Jūs padarysite viską, kad padėtumėte jiems sunkią akimirką. Esate atlaidūs kitų žmonių klaidoms. Dėl drovumo jums neretai sunku priimti svarbius gyvenimo sprendimus. Jums sunku patikėti savo slaptus jausmus kitiems žmonėms. Bet jeigu sutiksite žmogų, kuriuo patikėsite, jam visiškai atsiversite. Taip pat skaitykite: Pasirinktas kambarys parodys, koks jūsų vaidmuo šeimoje Kurį daiktą matote aiškiau už kitus? Tai rodo šį tą įdomaus Kiek paukščių matote? Atsakymas parodo jūsų charakterį

3 siluetas

Pusė testą atlikusių žmonių pasirenka šią figūrą. Jūs – kompanijos siela. Patogiai jaučiatės nepažįstamų žmonių draugijoje ir neatsisakote su jais užmegzti pokalbį. Galima sakyti, kad esate publikos numylėtiniai. Net kai liekate vieni, netenka liūdėti, nes jūs mėgstate svajoti ir kurti planus. Jaunystėje jūs buvote avantiūristas, ir dar koks! Nepraleisite galimybės, jei tik bus šansas leistis į kelionę. Tačiau jeigu turite šeimą – visą laiką leisite su artimais žmonėmis ir džiaugsitės ramiu gyvenimu.

_________________________________________________________

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.
Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)