Testas, parodantis, ar jums jau reikia poilsio. REZULTATAI - Psichologijos namai

Testas, parodantis, ar jums jau reikia poilsio. REZULTATAI

1 Jeigu pasirinkote pirmąjį paveikslą, yra apie ką pagalvoti. Iš prigimtis jūsų energetika stipri, bet raudonų atspalvių pasirinkimas rodo, kad jūs šiuo metu esate sudirgę ir susijaudinę. Būsena gali būti nustumta į antrąjį planą rutininių problemų. Jūsų biolaukas šiuo metu dorojasi su kažkuo nemalonaus. Gali būti, jums kelia nerimą problemos darbe ar šeimoje.  Jums būtina ne tiek sustiprinti savo energetiką, kiek ją harmonizuoti ir grąžinti į pusiausvyros būseną. Padėti gali bendravimas su naminiais gyvūnais, rūpinimasis augalais ar kiti jus raminantys užsiėmimai. Jeigu nesiimsite jokių priemonių, šį priverstinį, agresyvų energijos pakilimą gali pakeisti apatija ir niūri nuotaika.

2 Jeigu pasirinkote antrąjį paveikslą, jums nėra ko bijoti. Jūsų energija stipri, ir akivaizdus teigiamas pakilimas. Viskas, ko imsitės, baigsis sėkmingai. Jeigu jums kas nors ir gresia, tai ne jūsų biolauko būklė, o psichologinis aspektas, pavyzdžiui, nepasitikėjimas savimi. Kad užtvirtintumėte sėkmę, galite naudoti įvairias afirmacijas. Pavyzdžiui, stipri afirmacija būtų „Sėkmė nuolat mane lydi gyvenime“.

3 Jeigu pasirinkote trečiąjį vaizdą, galima už jus pasidžiaugti. Prieš kurį laiką į jus buvo nukreiptas stiprus energetinis smūgis, po kurio jūs sėkmingai atsistatėte. Gali būti, tai buvo tikslingas nužiūrėjimas ar ginčas, tikslingai išprovokuotas jūsų pašnekovo, turinčio galingą biolauką. Kaip bebūtų, šiuo metu procesai stabilizavęsi. Kad apsisaugotumėte ateityje, naudokitės būsto ir savo energetinio lauko apsaugos metodais.

4 Jei pasirinkote ketvirtą paveikslą, turėtumėte sunerimti. Jūs patiriate energijos nuosmukį. Jis gali būti dėl to, kad kažkas jūsų aplinkoje (žmogus ar daiktas) ardo jūsų energetinį apvalkalą. Jeigu bendrai viskas gerai, atkreipkite dėmesį į žmones, su kuriais bendraujate. Tarp jų greičiausiai yra energetinis vampyras, kuris siurbia jūsų dvasines jėgas.

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai


Šaltinis.

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)