TESTAS, kuriame reikia pasirinkti vieną papuošalą, REZULTATAI - Psichologijos namai

TESTAS, kuriame reikia pasirinkti vieną papuošalą, REZULTATAI

Jei pasirinkote tiarą, reiškia, kad jūsų viduje slepiasi tikra karalienė. Visada stengiatės atkreipti į save dėmesį – net nesąmoningai. Dievinate komplimentus, esate tikra deivė. Bet kartu ne tik savimi besirūpinanti moteris, tačiau ir tvirto charakterio asmenybė.

Jei pasirinkote žiedą – jūsų vyrui pasisekė. Jūs žinote savo vertę, dėl to jums nekyla abejonių dėl savęs ir noro priekaištauti kitiems, nėra jokio užslėpto menkavertiškumo. Dėl to esate gera draugė, patikima partnerė ir rūpestinga gyvenimo pakeleivė.

Jei pasirinkote apyrankę – esate labai tikslinga moteris. Dėl savo tiesos galėtumėte eiti į mūšį. Na, ir tiesą sakant, dažniausiai taip ir darote. Vyrai kartais jūsų prisibijo, bet šalia atsiradus stipriam partneriui, gali atsiskleisti ir jūsų švelnioji prigimtis. Be to, kadangi esate tokia stipri asmenybė, žmonės mėgsta kreiptis į jus patarimų, nes į situaciją visuomet pažvelgiate plačiau.

Jei pasirinkote karolius (pakabukus), tuomet esate moteris-mįslė. Dauguma niekaip negali išsiaiškinti jūsų harmonijos paslapties ir to pavydi. O iš tikrųjų tai labai paprasta – jūs tiesiog gyvenate čia ir dabar bei bandote paimti iš gyvenimo viską, ką jis siūlo.

Jei pasirinkote auskarus – draugai ir šeima yra jūsų gyvenimo prioritetai. Ir žmonės tai vertina – niekada neatsisakote padėti, bet kartu ir nesileidžiate būti išnaudojama. Kitas svarbus aspektas, kodėl žmonės jus dievina – esate įvairiapusiška asmenybė, galinti palaikyti pokalbį įvairiomis temomis, tad su jumis niekuomet nenuobodu.

________________________________________________________

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.
Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)