SU MEILE - SAU - Psichologijos namai

SU MEILE – SAU

pn-su-meile-sau-grupeProjekto PSICHOLOGIJA GYVENIMUI rėmuose startuoja šokio – judesio terapijos metodais paremtas  užsiėmimų ciklas SU MEILE – SAU.

“Tikiu, kad meilė sau tuo ir ypatinga, kad nesibaigia ties savimi. Ji atveria kelius į kitą, o save mylėti būtina tam, kad galėtume būti pilnaverčio santykio su kitais dalimi. Man asmeniškai, meilės sau pjūvis atsiveria per tris paprastus, bet kertinius, žodžius: pažinti, priimti, dovanoti. Juk nepažindami savęs giliai ir su viskuo – ne tik fasadinėmis grožybėmis, bet ir tamsiausiais užkaboriais, – sunkiai galime save priimti, tada ir dovanojimo džiaugsmas anksčiau ar vėliau apkarsta. O juk dovanojimas labiausiai ir įprasmina mūsų buvimą, teikia didžiausią džiaugsmą. Tik dovanojimas pakelia mūsų žmogiškumą į vertikalę.

Tad, kviečiu į kelionę ant šio meilės sau „trikojo padaro“ per savęs pažinimą, priėmimą ir dovanojimą į dar didesnę pilnatvę. Kviečiu pradėti nuo paprastų dalykų: iš naujo pažinti ir priimti savo kūną, kuris yra sukurtas būti regima viso asmens išraiška, o ne laikinai mums paskolintu priedu. Kviečiu klausytis savo širdies ir proto, stebėti jų dialogą. Kviečiu apsikabinti su savo vidiniu vaiku ir ištverti akistatą su vidiniu kritiku. Kviečiu mokytis tikro pasitikėjimo, savo poreikių atpažinimo ir leisti sau priimti kito rūpestį, pajusti savo ribas, patikėti savo didingumu. Kviečiu leisti sau fantazuoti, improvizuoti, žaisti ir ilsėtis, šokti svajones… Kviečiu mokytis priimti dovanas ir būti dovana kitiems.

Užsiėmimų laikas: kiekvieną trečiadienį 11.00-12.30 val., nuo balandžio 6 d. iki birželio 8 d.

Vieta: Vilnius, Mindaugo g. 21, (pilkos durys pastato kampe).

Kaina: 10 užsiėmimų ciklas – 90 eurų. (jei kaina yra vienintelė kliūtis dalyvauti – kalbėkimės).

Pirmasis užsiėmimas nemokamas! Ateikite pabandyti ir pajusti ar tai tikrai Jums. Užsiėmimai tinka bet kokio amžiaus ir bet kokių fizinių galimybių žmonėms. Reikalinga judesių nevaržanti apranga.

Vietų skaičius ribotas, tad būtina registruotis e-paštu: raimonda.ja@gmail.com  arba tel. 862651150.

Užsiėmimus vesiu aš, Raimonda Duff, po įvairių ieškojimų labiausiai save atradusi šokio-judesio terapijos profesijoje ir trokštanti šia dovana dalintis su Jumis. Šokio-judesio terapijos magistrantūros studijas baigiau Anglijoje (Bristol, Dance Voice). Esu šokio-judesio terapijos asociacijų Anglijoje (nuo 2008 m.) ir Lietuvoje (nuo 2014 m.) narė.”

Susipažinti su Raimondos Duff istorija galite čia >>>,

Sekite informaciją apie šią grupę FACEBOOK tinkle https://www.facebook.com/events/1699927433577484/

Posted in Seminarai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)