Psichologinis asmenybės testas: slaptos tavo baimės ir norai   - Psichologijos namai

Psichologinis asmenybės testas: slaptos tavo baimės ir norai  

Šis testas parodys, koks tavo gyvenimas yra dabar, suteiks galimybę suprasti, ko tu sieki, nuo ko bėgi, iš kur kyla tavo nesėkmės…

Testas nėra labai trumpas, tad atlik jį tuomet, kai turėsi bent 10-15 minučių laisvo laiko. Pasiimk popieriaus lapą, tušinuką ir, kai pasiruoši, atlik šias užduotis:

1 užduotis: Įsivaizduok, kad prieš tave driekiasi didžiulis bekraštis laukas. Kaip jis atrodo? Aprašyk jį kuo smulkiau. Nepamiršk paminėti augalų, dangaus, gyvūnų, žinoma, jeigu jų ten yra. Kur tu stovi? Į kurią pusę žiūri? Ar tau patinka prieš tavo akis atsivėręs vaizdas? Ką tu jauti, žiūrėdama į jį?

2 užduotis: Pačiame lauko pakraštyje, toli nuo tavęs matyti tamsus miškas. Ką jauti, žiūrėdama į jį? Ar tave traukia tenai?

3 užduotis: Tau reikia pereiti lauką, rinkis kelią. Kuriuo keliu eisi? Įsivaizduok jį ir aprašyk: kas yra šalikelėje? Kur kelias veda? Ar tolumoje jis nesuka į mišką? Ar tavo kelią apšviečia saulė? Tavo kelias: tiesus ir lygus? Ar nusėtas įdubų ir iškilimų? Pasistenk nepraleisti nė vienos detalės.

4 užduotis: Staiga danguje pasirodė debesėlis ir pakibo tiesiai virš tavęs. Nulijo šaltas lietus. Kokie bus tavo veiksmai? Ar tu pulsi bėgti, ar toliau eisi lyg niekur nieko nebuvę? O galbūt dar kaip nors kitaip pasielgsi?

5 užduotis: Tu eini toliau lauku ir netikėtai prieš tave išnyra katė. Kaip ji atrodo? Ar ji graži, ar nelabai? Sveika ar ligota? Lygaus plauko ar pūkuota? Aprašyk ją kiek įmanoma tiksliau. Kaip ji reaguoja į tave? Kokias ji tau kelia emocijas? Ar tau norisi ją pašerti, paglostyti? O galbūt ji tau sukelia nemalonius jausmus? Kaip tau atrodo, ar ji blogai jaučiasi šiame lauke? Kaip ji čia pateko? Kur ji ketina eiti?

6 užduotis: Po kurio laiko savo kelyje tu sutinki vilką. Kaip jis elgiasi tavo atžvilgiu? Draugiškai ar agresyviai nusiteikęs? Kaip jis atrodo? Apibūdink jį. Ar tu jo bijai ar jis tau net simpatiškas? Kaip įvyko jūsų susitikimas? Kaip vilkas atsidūrė lauke ir kaip jis jaučiasi šioje aplinkoje? Kur link jis juda?

7 užduotis: Tu keliauji toliau. Ir staiga, po tavo kojomis ima skilinėti žemė. Ir nors susidariusi properša nėra itin plati, bet ji tokia gili, kad baisu net pažvelgti žemyn. Kaip pasielgsi šioje situacijoje? Juk tau reikia eiti toliau.

8 užduotis: Tu priėjai lauko pakraštį ir pamatei eglyną. Apibūdink jį, kaip jis atrodo. Kaip atrodo eglutės? Ar jos dygliuotos? Ar ant jų yra kankorėžių? Ar eglutės gražios, tiesios ar neprižiūrėtos ir kreivos? Jos aukštos ar žemos? Ar matosi saulė, ar eglės ją uždengia nuo tavęs? Ar eisi per mišką? Ar vis tik pasistengsi apeiti jį šonu? Kodėl? Ką darysi išėjusi į kelią?

9 užduotis: Tęsdama savo kelionę, horizonte pamatei boluojančius aukštus kalnus. Vieno iš jų viršūnėje stovi vyras. Jis žiūri tiesiai į tave ir kviečia tave pas save į viršų. Apibūdink jį, koks jis? Ar jis tau patinka? Kokius jis tau sukelia jausmus? Kaip tau atrodo, kodėl jis tave kviečiasi? Tu kopi pas jį į kalną ar tavęs ši perspektyva nevilioja?

10 užduotis: Ir štai tu jau sėdi su šiuo žmogumi prie kalnų namelio. Jis siūlo tau pasirinkti: atnešti vandens arba užsiimti laužo kurstymu. Ką tu pasirinksi ir ką pasiūlysi atlikti jam?

11 užduotis: Aplink jūsų gūžtą sukinėjasi smulkūs gyvūnėliai. Jie prašinėja maisto, glaustosi, siekdami užsiropšti tau ant kelių. Kokie tai gyvūnėliai? Ar tau jie patinka? Ar tau norisi padaryti jiems kažką gero – pamaitinti, paglostyti, paimti ant rankų? O galbūt jie tau nepatinka?

12 užduotis: O dabar pabandyk įsivaizduoti, kad tu stovi ant aukšto kalno, kuris yra pasaulio pakraštyje. Ką tu matai? Kaip tu jautiesi: gerai ar blogai? Kokias emocijas tau sukelia nuo kalno atsiveriantis vaizdas? Ar ant kalno tu stovi viena, ar šalia tavęs kas nors yra?

13 užduotis: Tame pačiame kalne, ant kurio tu dabar stovi, yra nedidelis pereinamas urvas. Įeik į jį. Ką tu išvydai jo viduje? Apibūdink tai, kas išniro prieš tavo akis. Ar tu norėtum tai, ką išvydai, paviešinti, ar tau maloniau tuo gėrėtis vienai?

 

Turi atsakymus į visus klausimus? Spausk čia ir sužinok testo interpretacijas.

Šaltinis.

Posted in PSICHOLOGIJA GYVENIMUI, Psichologiniai testai, Visi PSICHOLOGIJA GYVENIMUI
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)