Psichologė Rasa Kaušakytė. Psichologinės konsultacijos Vilniuje

Psichologė Rasa Kaušakytė

Rasa Kaušakytė

Esu psichologė, Lietuvos psichologų sąjungos narė Rasa Kaušakytė. Psichologe tapau po 6 metų studijų Lietuvos edukologijos ir Vilniaus universitetuose. Savo profesinį kelią pradėjau psichosocialinės reabilitacijos centre, kuriame mano atsakomybės apėmė psichikos sutrikimų turinčių žmonių socialinių įgūdžių atkūrimą, gijimo procesui būdingų problemų sprendimą, teikiau konsultacijas gyjantiesiems ir jų artimiesiems, vedžiau grupinius užsiėmimus. Paskutinius dvejus metus dirbau „Inovatyvi psichikos sveikatos klinika“, kurioje atlikau psichologinį vertinimą, konsultavimą, vedžiau grupinę terapiją ir specializavausi Biofeedback/Neurofeedback terapijoje, kurios metu mokomasi keisti savo kūno fiziologinius atsakus išgyvenant stresą bei treniruoti įvairias smegenų funkcijas.

Daugiausia dirbu su suaugusiais žmonėmis turinčiais emocinių ar elgesio sunkumų, patiriančių įtampą, nerimą, stresą, susiduriančiais su sunkumais siekiant tikslų, kuriant ir palaikant santykius su kitais bei savimi. Tikiu, kad kartu galima palengvinti daugelį sunkumų, kurie trukdo gyventi norimą gyvenimą. Konsultacijų metu neretai taikau dialektinės elgesio terapijos principus, kurie efektyviai padeda geriau valdyti jausmus, intensyvią įtampą, yra orientuoti į bendravimo ir dėmesingumo įgūdžių ugdymą.

Domėjimosi ir darbo sritys: emocijų kontrolės ir elgesio sunkumai, intensyvios įtampos valdymas, savireguliacijos įgūdžių lavinimas, nerimas, santykių ir bendravimo problemos, pasitikėjimo savimi stiprinimas, atjautos sau ugdymas, motyvacijos klausimai.

Individualios konsultacijos trukmė: 50 min.

Norėdami susitarti dėl susitikimo ar turėdami kitų klausimų kreipkitės el. paštu: psichologe.rk@gmail.com

Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)