Psichologė Milda Matulevičiūtė - Psichologijos namai

Psichologė Milda Matulevičiūtė

Norą dirbti su vaikais ir paaugliais pajutau  dar 2010 m., tuomet įsidarbinau vaikų stovyklose būrio vadove. Kasmet vasaromis vykdama į stovyklas įgijau daug praktinės  darbo su vaikais parties, stovyklose atsiskleidžia vaikų vidiniai  pasauliai. Ši patirtis įkvėpė vesti mokymus stovyklų vadovams, nevyriausybinių organizacijų darbuotojams, mokytojams.

Tais pačiais metais pradėjau savo profesinį kelią nuo savanorystės “Jaunimo linijoje”.   Šioje organizacijoje emocinę paramą telefonu teikiau daugiau nei 800 valandų, o šiuo metu esu savanorių mokytoja – ruošiu naujus savanorius, esamiems vedu įvairius mokymus ir padedu kelti kvalifikaciją.  Vėliau, studijuodama klinikinės psichologijos magistre, pasirinkau atlikti praktiką Paramos vaikams centre. 2015 m., baigusi studijas, įsidarbinau Vilniaus vaikų socializacijos centre, kur dirbau su paauglėmis. Šiame darbe teko dažnai susidurti su klienčių trauminėmis patirtimis, patirtu smurtu, išgyvenamais emociniais sunkumais, savižudybės rizika ir savižala. Tais pačiais metais pradėjau privačią praktiką vesdama vaikų bendravimo ir socialinių įgūdžių grupes. Nuolat lankiausi seminaruose, padedančiuose geriau suprasti vaikus ir paauglius, siekiau sužinoti apie naujus darbo metodus.

2016 m. pradėjau studijuoti Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos programoje, baziniame lygyje. Šiose studijose įgyju gilesnį ir platesnį supratimą apie vaikus ir paauglius, jų raidą, tėvų ir vaikų santykių esminis aspektus, pagalbos teikimo galimybes.

Šiuo metu dirbu “Žiburio labdaros ir paramos fonde” bei užsiimu privačia praktika. Konsultuoju vaikus, paauglius ir jų tėvus emocinių ir elgesio sunkumų, savižalos, savižudybės rizikos klausimais.

Kviečiu kreiptis telefonu (867710126) arba el. p. milda.matuleviciute@gmail.com.

Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)