Psichologė Giedrė Žebrauskaitė - Psichologijos namai

Psichologė Giedrė Žebrauskaitė

Psichologijos išsilavinimą įgijau Vilniaus universitete – baigiau psichologijos bakalauro ir klinikinės psichologijos magistro studijas. Iki šiol žinias nuosekliai gilinu savo darbo praktikoje, studijuodama profesinę literatūrą, įvairiuose mokymuose, konferencijose, seminaruose, konsultacijų supervizijose.

Dirbdama vadovaujuosi žmoniškumo principais: pagarba, atjauta, tolerancija, supratimu ir priėmimu, nuoširdumu bei atvirumu. Siekiu suprasti individualų, autentišką žmogų, jo vertybes, mąstymą, įsitikinimus, gyvenimo būdą, pasirinkimus ir jų motyvus, patirtis, išgyvenimus, atsiradusius sunkumus bei galimas jų priežastis. Kviečiu kartu tyrinėti, aiškintis, ieškoti alternatyvių galimybių, būdų priimti save, kitus ir gyvenimą, mokytis išbūti, išgyventi savo jausmus, ieškoti būdų kažką keisti ar keistis, mokytis ir augti.

Profesinę praktiką pradėjau prieš daugiau nei dešimt metų savanoriaudama „Jaunimo linijoje“, teikdama emocinę paramą žmonėms, galvojantiems apie savižudybę, išgyvenantiems intensyvius nemalonius jausmus.

Vėliau patirties sėmiausi dirbdama su vaikais ir paaugliais, turinčiais raidos bei emocinių, elgesio sunkumų. Kurį laiką dirbau su asmenimis, priklausomais nuo alkoholio, narkotikų, lošmų ir/ar vaistų, kas leido artimai susipažinti su priklausomybės ligų dinamika ir gydymu.

Dirbdama Antakalnio poliklinikoje įgijau įvairios konsultavimo patirties su suaugusiais žmonėmis, susiduriančiais su nuotaikos, emociniais, mąstymo sutrikimais, tarpasmeninių santykių sunkumais, profesiniais, egzistenciniais, tapatybės klausimais, gyvenimo krizėmis ir kt.

Šiuo metu konsultuoju individualiai suaugusius asmenis nuo 18 m.

Konsultuoju lietuvių ir anglų kalbomis.

Kviečiu kreiptis telefonu 8 610 43653 arba el.paštu zebrauskaite.g@gmail.com

Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)