Pinigai. Kiek jie Jums svarbūs? Testo rezultatai - Psichologijos namai

Pinigai. Kiek jie Jums svarbūs? Testo rezultatai

Suskaičiuokite savo balus:

A B C
1 3 1 5
2 2 1 0
3 2 1 3
4 4 3 1
5 2 0 4
6 4 1 2

 

Jei surinkote nuo 4 iki 9 balų, tai tikriausiai jums pinigai iš tiesų nerūpi (jei žinoma sąžiningai atsakėte į visus klausimus). Taip, esate teisūs sakydami, jog dvasinės vertybės daug svarbesnės. Bet visiškai nevertinti pinigų gali tik tas žmogus, kuris turi, kas jį aprūpina ir tenkina poreikius. Stogas virš galvos, maistas, drabužiai – visa tai kainuoja. Turėkite omeny, kad visiškai ignoruoti pinigus – negalima. Juk kažkas negali išlaikyti jūsų visą gyvenimą.

Surinkusieji nuo 10 iki 16 balų yra linkę rinktis kraštutinumus. Jeigu turite pinigų, tai švaistote juos kaip tik norisi. Kai pinigų nėra – neliūdite. Karts nuo karto gyventi prabangiai jūs itin džiugina. Verta išmintingai elgtis su pinigais, kad nereikėtų vargti tais momentais, kai jų nėra.

Pinigai ir prabangus gyvenimas patys svarbiausi tiems, kas surinko nuo 17 iki 22 balų. Jūs akimirksniu išsirenkate tuos žmones ir draugus, kurie bus jums materialiai naudingi. Atminkite: negalima painioti pinigų ir žmogiškų jausmų. Taip, Jūs teisingai elgiatės, kai iš gyvenimo norite pasiimti viską, kas geriausia, bet būkite atsargūs ir nesuklupkite. Jei remsitės tik pinigais kurdami santykius, sunkiausiu momentu galite likti vieni..

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)