Nesuvaidinta motinystė - Psichologijos namai

Nesuvaidinta motinystė

6.50 min. Pažadinau sūnų. Įjungiau virdulį.
6.55 min. Pažadinau sūnų. Iškepiau kiaušinienę.
7.05 min. Pažadinau sūnų. Užmigo tualete.
7.35 min. Išėjo į mokyklą. Sugrįžo. Kažką pamiršo. Pasiėmė. Išėjo į mokyklą.
8.32 min. Atsiuntė SMS. Pamiršo sportinę aprangą. Prašė atnešti.
9.05 min. Su mažuoju išėjau iš namų. Ryte pasivaikščioti naudinga. Ypač prie 18 laipsnių šalčio. Nunešėme sportinę aprangą.
12.35 min. Paskambinau sūnui – pasakyti, kad neužtruktų. Lauke 18 laipsnių šalčio. Į treniruotę antrai valandai. Nekėlė ragelio.
12.40 min. Paskambinau sūnui …
13.10 min. Aprengiau mažąjį. Einame ieškoti. Pasivaikščioti naudinga. Ypač prie 18 laipsnių šalčio … Teisingai! Apie tai jau sakiau!
13.20 min. Radome prie mokyklos. Leidosi nuo kalniuko. Atlikinėjo rogučių vaidmenį, buvo labai laimingas. Pažadėjau sau – nešaukti. Pažado netesėjau.
13.30 min. Mes namuose. Paaiškėjo, kad treniruotę nukėlė į 15.00 val., tad nesuprato mano pretenzijų. Susiorientavo, vaizdavo, kad gailisi. Vaidino įtikinamai. Išgėriau valerijono lašų. Buvo gėdą.
13.50 min. Paklausiau apie pažymius, nudžiugino dešimtukais už anglų kalbą ir kūno kultūrą.
14.00 min. Elektroniniame dienyne radau dvejetą už anglų kalbos kontrolinį. Vaizdavo, kad gailisi. Nenorėjo nuliūdinti mamos. Vaidino įtikinamai. Išgėriau valerijono. Buvo liūdna.
14.30 min. Padaviau pinigų autobuso bilietui, telefoną ir pirštines (beje pirštines buvo pametęs jau du kartus), išleidau į treniruotę.
17.00 min. Su vyru ir mažuoju ėjome apsipirkti. Paskambinau vyresniajam į mobilųjį. Abonentas buvo nepasiekiamas. Paskambinau dar kartą, tas pats. Ir taip šešis kartus. Apėmė nerimas …
17.30 min. Suradome šalia namų, automobilių stovėjimo aikštelėje. Visas snieguotas, kaip senis besmegenis. Pametė raktus. Telefonas išsikrovė. Pajutau palengvėjimą ir norą užmušti. Bet palengvėjimas buvo didesnis.
18.30 min. Sužinojau, kad plastikinių hantelių viduje buvo smėlis. Žingeidus sūnus vaizdavo, kad gailisi. Siurbė kilimą.
19.00 – 21.00 min. Mes ruošėme namų darbus. Be komentarų.
21.10 min. Vonios kambaryje degino tualetinį popierių, aptirpdė unitazo dangtį. Iš pradžių neigė. Neginčijamų įrodymų akivaizdoje, pasidavė. Nevaizdavo, kad gailisi. Praradau sugebėjimą patirti nors kokias emocijas. Vyrui daviau valerijono lašų.
22.00 min. Nuėjo miegoti. Nėjau pabučiuoti prieš miegą. Aš irgi esu žmogus, turiu teisę įsižeisti.
22.03 min. Nuėjau pabučiuoti. Aš juk mama. Aš neturiu teisės įsižeisti.
22.30 min. Atėjo pasakyti, kad rytdienai yra užduota išmokti eilėraštį atmintinai … 😊
(Autorė Tatjana Boldyreva)
Posted in Straipsniai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)