Koks Jūsų temperamento tipas? Rezultatai - Psichologijos namai

Koks Jūsų temperamento tipas? Rezultatai

Vertinimas

Suskaičiuokite, kiek pasirinktų teiginių yra pažymėta kiekviena raide. Kokios raidės teiginių surinkote daugiausiai, tokiam temperamento tipui galite save priskirti.

A – Cholerikas (iš gr. žodžio “tulžis) Cholerikams būdingas polinkis vadovauti, tai dažnai labai ryžtingos asmenybės. Lengvai “įsiplieskiantys”, supykę gali prikalbėti net labai skaudžių dalykų. Tai judrūs, aktyvūs žmonės. Šio tipo žmonės dažniausiai susiduria su skrandžio ir širdies skausmais.

B – Sangvinikas (iš gr. žodžio “kraujas”). Tai judrūs, spontaniški žmonės, kurie pirmiau pasako ar padaro, o paskui pagalvoja. Jų galvose kirba daug naujų idėjų, darbus pradeda su užsidegimu, tačiau greitai jų entuziazmas išblėsta. Lengvai prisitaiko prie sąlygų, mėgsta juokauti. Susirgus dažniausiai patys sau padeda pasveikti.

C – Flegmatikas ( iš gr. žodžio “gleivės”) Šio tipo žmonės dažnai būna neemocionalūs, pasyvūs, dažnai pasižymi tolerancija ir kantrybe. Gali pakelti daugiau sunkumų nei kito temperamento tipo žmonėms.

D – Melancholikas ( iš gr. žodžio “juodoji tulžis) Jiems bet kokia smulkmena gali sugadinti nuotaiką. Jie dažnai būna pedantiški, nori, kad viskas vyktų pagal planą. Juos dažnai kankina nemiga ir galvos skausmai.

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)