Išsirinkite vieną žiedą ir sužinokite daug paslapčių apie save! Testo rezultatai - Psichologijos namai

Išsirinkite vieną žiedą ir sužinokite daug paslapčių apie save! Testo rezultatai

1Pirmas žiedas.
Esate karalienė, kuri moka save vertinti ir pateikti kitiems. Stipri asmenybė, visuomet ginanti savo nuomonę, nors dažniausiai pernelyg į diskusijas veltis ir nereikia. Žmonės tiesiog iš tolo jaučia jūsų stiprybę ir ne visuomet drįsta prieštarauti. Kartais esate pernelyg tiesmuka ir tuo galite įžeisti ar įskaudinti aplinkinius, tačiau gerai jus pažįstantys puikiai žino, kad jūsų kritika – tai tik bandymas padėti ir jūsų patarimus verta priimti. 

 

Antras žiedas. Visa savo esybe spinduliuote moteriškumą. Esate švelni, jautri, svajinga… Tokia pasakiška moteris, kurią norisi saugoti ir globoti. Atrodo, kad su vyrais tiesiog žaidžiate ir nepaliaujate vyniojusi jų aplink pirštą! Tik kartais reikėtų būti tvirtesne ir aklai nepasitikėti aplinkiniais: nepasakokite kitiems asmeninių dalykų, nes žmonės pavydus, šypsosi į akis, bet jums nusisukus…

 


3
Trečias žiedas.

Tikrų tikriausia medžiotoja, o savo energetika ne vieną galėtumėte išmušti iš vėžių. Atrodo, kad jums nėra neįmanomų dalykų – ką norėsit, tą pasieksit. Būtent dėl šios priežasties kai kurie žmonės jūsų prisibijo, o kiti ir specialiai stengiasi pakenkti, nes juos tiesiog erzina jūsų nesibaigianti sėkmė ir tvirtybė. Tik patys artimiausi žino, kiek daug jums tenka praeiti, kad turėtum tai, ką turi.

 

4Ketvirtas žiedas.
Labai sunkiai nuspėjama asmenybė. Kaip katė, kuri mėgsta nepriklausomybę ir erdvę, bet tuo pačiu reikalauja daug dėmesio ir švelnumo. Su jumis labai lengva bendrauti, skleidžiate teigiamą energetiką, mokate išklausyti ir nuraminti. Tačiau turėtumėte nepamiršti savęs ir savo ambicijų. Pasistenkite labiau išnaudoti galimybes, kurias jums siunčia pats gyvenimas.

 

5Penktas žiedas.
Esate meilės ir džiaugsmo įsikūnijimas. Mokate mėgautis gyvenimu ir tuo, ką jis jums duoda. Kol kiti žmonės ieško minusų, jūs sugebate įžvelgti pliusus. Dėl to jūsų asmeniniai santykiai įprastai yra ramūs ir darnūs, o darbe nejaučiate didelio streso (arba mokate su juo susidoroti). Net ir tuomet, kai būna labai sunku, prisiverčiate nusišypsoti ir eiti pirmyn. Jūs tikite, kad gal už kito posūkio laukia didelės permainos.

Šeštas žiedas. 6
Esate iš tų moterų, kurios žino savo vertę ir moka gyventi. Jūs racionali, kiekvienoje situacijoje sugebanti įžvelgti savus pliusus ir minusus, todėl neneriate stačia galva į avantiūras. Esate iš tų žmonių, į kuriuos aplinkiniai kreipiasi patarimo, nes žino – jumis pasitikėti galima. Gyvenime labiausiai vertinate sąžiningumą. Pati vadovaujatės tuo pačiu principu – elkis taip, kaip norėtum, kad ir su tavimi elgtųsi. Todėl nepaisant savo gana tvirto charakterio, esate mėgiama asmenybė.

 

Prašome nevertinti testo rezultatų vienareikšmiškai ir tiesiogiai.
Visuomet galite pasikonsultuoti su psichologu, kuris atliks testą ir profesionaliai padės interpretuoti testo rezultatus.

Registruokitės telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užpildykite šią formą:

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

 

 

Posted in Neviešai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)