Apie išpiltą kavą

Apie išpiltą kavą

Istorija, kurią teko stebėti, bus ne visai apie Gerą Mergaitę. O apie Mergaitę apskritai. Arba apie Berniuką. Nes tai nutikti gali ir tam, ir tam.

Vienoje didelėje konferencijoje buvo keli reklaminiai stendai. Viename iš jų kavos gamintojas kvietė skanauti jo kavos. Kavos pupelių pasirinkimas buvo didelis, kavą gerti ruošėsi dvi merginos. Jos mielai rinkosi, uostinėjo įvairias rūšis, tarėsi, kuri iš kavos rūšių vienai ir antrai labiau patiktų. Žodžiu, skyrė gana daug dėmesio jų laukiančiam malonumui.

Prisipylė kavos pirmoji, tuomet ir antroji.
Ir staiga – klasikinė situacija. Mergina siekusi paimti savo puodelį, jį tiesiog užkliudė ir viską IŠPYLĖ.

Prie stendo stovėjęs vaikinas maloniai šypsojosi, po ranka turėjo gražų rausvą skudurėlį (matyt, tai jau ne pirmas jo praktikoje išpiltas puodelis).

O merginos? Jos jautėsi labai labai nejaukiai. Ir ta, kavą išpylusioji, ir jos draugė. Abiejų veidai bylojo-SUSIMOVEI! Susimovusioji tik patvirtino, kad ji susimovė – “tiek to, EINAM, nelabai ir norėjau tos arbatos”, pusbalsiu, bet labai susinervinusi pasakė ji draugei.

“Apsikrovusi tu čia, dėl to ir išpylei”, – paantrino jai gelbėdama draugė.

REALLY??? Rimtai, merginos? Who cares dėl jūsų išpilto puoduko? Gyvenime bus dar daug daug daug ne tik išpiltų puodukų, bet net ir visų puodų!

Automatinis kritikas, sėdintis jūsų galvose daro bet ką, kad tik jūs atsisakytumėte kuo daugiau. Kaip ir šiuo atveju-malonumo.

Ką daryti? Automatinio kritiko taip greitai išjungti nepavyks. Bet susitarti su juo – įmanoma. Ir svarbiausia žinoti, kad išpiltas puodukas, net ir viešumoje, nieko bendro su susimovimu – NETURI!

Posted in Straipsniai
Susisiekite su psichologe

Vardas

Paštas

Telefonas

Jūsų klausimai

Kontaktai:
Psichologė Dorota Oleškevič
tel.: +370 686 80288
el. paštas: psichologijosnamai@gmail.com
skype: dorota.oleskevic

Mindaugo 21, Vilnius (pilkos durys ant kampo)